Výluka na trati z Dobříše do Vraného nad Vltavou

Od pondělí 4. září do pátku 13. října 2017 bude na trati Praha – Dobříš probíhat výluka. Provoz v úseku Vrané nad Vltavou – Dobříš bude nahrazen autobusy s tím, že na náhradní autobusy / z autobusů na vlak se přestupuje už v Praze – Zbraslavi. Pro ty, kdo jedou z Mokrovrat či Malé Hraštice do Prahy to většinou znamená, že autobus odjíždí zhruba o deset minut dříve než jím nahrazovaný vlakový spoj a naopak ve směru od Prahy na Dobříš asi o deset minut později. U některých spojů to ale může být jinak. Výlukové jízdní řády jsou vyvěšeny na nádražích, případně lze spoje vyhledat na Internetu.

Zastávky náhradní autobusové dopravy nejsou ve všech případech přímo u nádraží – například v Malé Hraštici a v Nové Vsi pod Pleší budou autobusy stavět na autobusových zastávkách na návsi, v Mokrovratech budou k dispozici dokonce dvě zastávky (u prodejny a u nádraží), zatímco zastávka Klínec nebude obsluhována vůbec.

Druhá větev trati 210, tj. trasa Praha – Vrané nad Vltavou – Davle – Jílové u Prahy – Týnec nad Sázavou – Čerčany není výlukou dotčena vůbec.

Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice Malá Hraštice, Mokrovraty, Oznámení, železnice se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.