Novoknínské dýňování a Dušičková párty 2017

V sobotu 28. října 2017 se uskuteční v restauraci Na Merendě dvě akce.

Od 14.00 do 18.00 bude probíhat pod patronátem Muzea zlata (pobočky Hornického muzea Příbram) a města Nový Knín již tradiční Novoknínské dýňování, jehož součástí bude jednak malování na obličej, jednak výroba lampiček z dýní a tvořivá dílna pro děti i dospělé. Je třeba vzít s sebou nožíky a lžíce na dlabání dýní.

Protože jsem zatím nikde na Mezisíti nenašel letošní letáček (ale možná jsem jen špatně hledal), použil a jemně upravil (aktualizoval a s barvičkami si trochu pohrál) jsem ten loňský, který v tomto blogu už byl. Takže pokud někomu přišel nápadný, není to tak úplně náhoda…

Od 20.00 hodin pak proběhne tamtéž Dušičková párty (trochu předčasná, ale přímo o Dušičkách má probíhat mimořádné zasedání zastupitelstva 🙂 ), ta už ovšem v režii samotných provozovatelů restaurace a určená ovšem už dospělým účastníkům a účastnicím. Ponese se pod heslem Jezte, pijte a buďte strašidelní. I její součástí bude malování na obličej. Vítány jsou masky a dobrá nálada K dispozici bude po celý večer rovněž hudba a pochopitelně i něco k jídlu a pití (a to nejen Kofola či malinovka).

V tomto případě byl aktuální propagační letáček převzat z oficiálního městského webu.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.