V pátek 12. ledna večer opět Novoknínský kurýr

Pátek 12. ledna až sobota 13. ledna 2018 ve 21.30 začíná v novoknínské sokolovně další ročník nočního orientačního závodu Novoknínský kurýr.

V uvedenou dobu akce začíná setkáním a registrací soutěžících v sokolovně. První soutěžící (jednotlivci nebo malé skupiny) by měli vyrážet ve 22.00 hodin, další poté v pěti až desetiminutových intervalech (co by to bylo za orientační pochod, kdyby vyráželi všichni nejednou, že?).

Trasa měří zhruba deset až patnáct kilometrů a její součástí je několik kontrol, které je nutné projít. Cíl je tamtéž co start, tj. rovněž v sokolovně. Po návratu (očekává se v sobotu tak kolem 02.00 hodin ráno) je pro soutěžící tamtéž připraveno občerstvení.

Pořádá Sokol Nový Knín.

Zpracováno dle hlášení městského rozhlasu kolem 16.00-17.00 hodin.

Poznámka: místní nebo držitelé voličských průkazů mohou před startem ještě zajít do Mincovny odvolit (mají-li zájem se voleb zúčastnit) – v pátek jsou volební místnosti pro první kolo prezidentských voleb otevřeny do od 14.00 do 22.00 hodin.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Nový Knín, Oznámení, Tělovýchova a sport se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.