COOP na Smíchově bude uzavřen kvůli adaptaci

V pondělí dne 22. ledna bude na delší dobu naposledy otevřena prodejna COOPu v novoknínské ulici Na Smíchově. Od 23. ledna bude zavřeno z důvodu adaptace budovy. Doba uzavření prodejny je zatím odhadována na jeden měsíc. Reklamace zboží zakoupeného v uvedené prodejně bude možno uplatňovat v COOPu v Žižkově ulici č. 46.

V současné době probíhají – již asi dva týdny – stavební práce i v prodejně COOPu v Malé Hraštici; budova je mimo jiné zateplována pěnovým polystyrénem (prodejna má být – podle hraštického obecního webu – uzavřena do konce února, počítejme proto s tím, že i ta novoknínská bude mimo provoz déle).

Aktualizace 2018-01-31

V Malé Hraštici lze pozorovat i stavební zásahy uvnitř budovy: je odstraňována stěna mezi dosavadním prodejním prostorem a skladem – vzhledem k častějšímu zásobování prodejen oproti době kdy tyto vznikly (za „reálného socialismu“) jsou tyto velké skladovací prostory (zhruba stejně velké jako dosavadní prodejní plocha) považovány za zbytečné a prodejní plochu tak lze rozšířit na jejich úkor. Lze předpokládat, že k podobnému stavebnímu zásahu dojde i v novoknínské prodejně v ulici Na Smíchově.

Reklamy
Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice Nový Knín, Oznámení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.