Vyhodnocení dotazníků z loňského dubna na oficiálním městském webu

Na městském webu se před nějakým časem (myslím, že někdy na začátku měsíce) objevil zápis ze setkání zástupců MAS Brdy-Vltava a Centra společných služeb Svazku obcí Dobříšska a Novoknínska s občany, které se uskutečnilo v úterý 17. října 2017 v jídelně Základní školy Nový Knín, a dále prezentace, která byla na onom setkání předvedena.

Zápis ze setkání je na webu města uveřejněn zde: http://mestonovyknin.cz/assets/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=5891

Prezentaci, která byla na onom setkání předvedena, lze najít – rovněž na oficiálním webu města – zde: http://mestonovyknin.cz/assets/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=5892 

Připomeňme, že dotazník k dalšímu rozvoji města byl uveřejněn v Novoknínském zpravodaji číslo 04/2017, který vyšel na přelomu dubna a května 2017, dále se objevil na městském webu, kde jej bylo možno vyplnit online, tedy hezky česky „po drátě“ (i když slovo „drát“ asi také nebude zcela slovanského původu), čili po Mezisíti. Termín pro odevzdání byl stanoven na konec května 2017 a v průvodním článku (na straně 2) v témž čísle Novoknínského zpravodaje bylo uvedeno doslova toto: „O výsledky se podělíme na osobním setkání s občany, které plánujeme uskutečnit ještě v první polovině letošního roku.“ Což se, jak vidíme, nakonec stihlo onoho 17. října 2017. Na setkání onom bylo avizováno druhé setkání. Jeho termín jsem zatím nikde nenašel. (Ale proti tomu, jak dlouho se řešila vozovka v Ledrenské ulici, k čemuž se město při rozprodeji zavázalo, je to ještě docela „rychlovka“. Na druhé straně si vzpomeňme, že na v případě té Ledrenské ulice bylo na vině částečně – opakuji: částečně – i zdržení ve vyplácení dotací na kanalizaci, takže v jednu dobu se město ocitlo na pokraji druhotné platební neschopnosti a muselo si půjčovat u sousedních Nových Dvorů – můžete hledat v zápisech ze zastupitelstva.)

Na čtrnáctém listu výše zmíněné prezentace bylo uvedeno doslova toto:

na čem jsme se dnes dohodli, bude přístupné
do 10 pracovních dnů na webu města nebo k nahlédnutí na MÚ

Jak je zmíněno výše, i v tomto případě se oněch 10 pracovních dní poněkud protáhlo.

Ostatně obrazný popel na hlavu bych si měl v této souvislosti sypat i já – určitě to na tom městském webu už nejméně nějaké ty tři čtyři týdny visí.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Zprávy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.