Program zasedání zastupitelstva 19. dubna 2018

Dne 19. dubna 2018 od 19.00 hodin se u šišatého stolu v podkroví radnice ke svému řádnému zasedání sejde městské zastupitelstvo. Na programu je převážně většina těch bodů, jež se měly objevit na předchozích mimořádných zasedáních. Navíc je tam oproti nim jen schválení výběrového řízení na komunikaci Sudovická.

A pokud jde o Ledrenskou, bod z neuskutečněného mimořádného zasedání byl mírně upraven – nejde o schválení výsledků výběrového řízení na samotné dokončení komunikace, ale na audit (a co výběrové řízení na samotnou dostavbu komunikace?)

Pokud jde o hasičské auto, jak již bylo naznačeno, nepůjde o Ford Ranger, o němž se jednalo v lednu a jehož koupě žel „nevyšla“ kvůli slibovanému, leč nedodanému certifikátu, nýbrž o vůz Nissan Navarra – předpokládejme, že rovněž upravený pro hasičské potřeby.

Zopakujme i záležitosti týkající se smluv s ČEZem:

Jedna je smlouvou o smlouvě budoucí a týká se věcného břemene pro umístění závěsného kabelu ve Staroknínské ulici – přes ulici k benzínové pumpě (či přesněji k novostavbě, kterou v jejím sousedství staví její majitel). Jak již bylo zmíněno, smlouvu ČEZ uzavírá i s městem z toho důvodu, že část povrchu vozovky, totiž pozemek 719/6 (ta část vozovky, která vede nad potůčkem od sádky do Kocáby) je ve vlastnictví města.

Druhá ze smluv (a ta už je přímo smlouvou o zřízení věcného břemene) se týká elektrického vedení na parcelu č. 699 v k.ú. Kozí Hory, které má částečně vést i přes městské pozemky (samotná parcela 699 je v soukromém vlastnictví a majitelé na ní chtějí stavět). Jde o parcelu při hlavní silnici přibližně v půlce cesty mezi kozohorskou kapličkou a bývalou hospodou (pro mladší čtenáře: fungovala do roku 1988 a nacházela se kousek pod myslivnou Colloredo-Mansfeldů).

Aktualizace 2018-04-12:

Dodatečně přibyly dva body: schválení předsedy sportovní komise a schválení koupě dopravních radarů.

K uvedeným bodům jsem obdržel podklady, časem bych zveřejnil podklady k těm radarům (firma Bártek Rozhlasy). Třetí strana není čitelná nejlépe, ale při dostatečném zvětšení by to mělo být rozluštitelné.

U výběrového řízení bych se zveřejněním posečkal – součástí byla jakýsi listina o mlčenlivosti, takže některé údaje možná mohou být důvěrné – tak snad později (předpokládám, že většina – snad s výjimkou případných citlivých osobních údajů – se stane veřejnou v okamžiku, kdy ji projedná veřejné zasedání zastupitelstva). Děkuji za pochopení.

Celý program je tento:

 1. Zahájení
 2. Volba ověřovatelů zápisu
 3. Schválení programu
 4. Schválení koupě vozidla pro JSDH Nový Knín
 5. Schválení výsledků výběrového řízení – audit Ledrenská
 6. Schválení výběrového řízení na komunikaci Sudovická
 7. Schválení předsedy sportovní komise
 8. Schválení koupě dopravních radarů
 9. Schválení smlouvy o smlouvě budoucí pro stavbu IP-12-6013768/VB/1
 10. Schválení smlouvy o zřízení věcného břemene IP-12-6011595/1
 11. Závěr

Parcela 699 a její okolí

Parcela 699 a její okolí

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Kozí Hory, Nový Knín, Oznámení, Zastupitelstvo se štítky , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.