Možnost přihlásit se na červnový zájezd na Ledro

Lembondel

Lembondel

Jak již bylo zmíněno v přehledu očekávaných událostí, ve dnech 17.-24. června 2018 se koná zájezd na Ledro na festival v Bezzecce. Akci organizuje Petr Chmelík a lidé ze spřízněných kapel V pořádku a Nástroj snahy. (Pozn. MH: Letos by se na jednom z pódií měla poprvé ztrapňovat i moje maličkost.)

Aktualizace (2018-06-14): 

Již je prakticky plno, poslední opozdilci mají teoretickou šanci zkusit to objednat a zaplatit dnes (zítra jede hlavní organizátor zájezdu zařídit ta cestovní pojištění, která jsou v ceně  – pokud by si opozdlici vzpomněli později, už by museli cestovní pojištění řešit sami, pokud ještě bude nějaké volné místo).

Poděkování samozřejmě patří především těm, kdo se ozvali, objednali a zaplatili zavčasu (do původně avizovaného konce dubna), protože především díky nim bylo možno uhradit některé položky, které se platí předem.

Shématický rozvrh pódií, kdo, kdy a kde bude hrát, je na následujícím obrázku. „České“ (převážně) bude pódium v zahradě na rozcestí ulic Giaccoma Cise (Via Giaccomo Cis – to byl obchodník, který se zasadil za vybudování Ponalské cesty, jež sloužila silniční dopravě z Rivy del Garda na Ledro až do otevření silničního tunelu v roce 1991) a Chyňavské (Via Chyňava, mapy.cz, jakož i openstreetmap.org, ji uvádějí pod starším názvem Via Vittorio Emanuele Terzo).

Rozvrh pódií festivalu v Bezzecce 21. června 2018

Konec dodatečně vsunutého textu

Přihlásit se a zaplatit lze do konce dubna tohoto roku (čím dříve, tím lépe – Petr musí předem zaplatit některé výdaje, které se zájezdem souvisí). Účet je 5569347001/5500, do zprávy je potřeba napsat jméno, datum narození a místo narození (a nejspíš, i to, že to je na tu Bezzeccu). V ceně 4000 Kč je doprava, ubytování v Lembondelu a cestovní pojištění. Kdo bude chtít využívat výčep na terase Lembondelu (potáhne se asi 5 sudů piva, nejspíš Kozlíka 11°), nechť připlatí ještě další 300 Kč.

Doporučuji ale předem se informovat přímo u Petra, zda jsou ještě volná místa (lidé už se nějakou dobu postupně přihlašují na základě události na Ksichtoknize), nejlépe na e-mailu chmelikpetr(z@vináč)tiscali.cz (výraz „(z@vináč)“ nahraďte zavináčem).

Pokud mi Petr Chmelík pošle ještě nějaká upřesnění, ještě je sem doufám doplním. (Pokud je rovnou nepřidá do komentáře pod článek.)

 

Aktualizace 2018-05-17

Petr Chmelík již komentář přidal. Lze si jej přečíst pod článkem. Já přidávám ještě výřez z mapy (mapový podklad byl převzat z webu openstreetmap.org) s vyznačením polohy Lembondelu, v němž máme být ubytováni.

Západní část Ledrenského údolí - s vyznačením Lembondelu, Bezzeccy a Ledrenského jezera

Západní část Ledrenského údolí – s vyznačením Lembondelu, Bezzeccy a Ledrenského jezera

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Ledro, Nový Knín, Očekávané události v měsíci, Partnerství Ledro - Nový Knín se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 reakcí na Možnost přihlásit se na červnový zájezd na Ledro

 1. Petr Chmelík napsal:

  Ahoj Miloši a všichni případní účastníci zájezdu 😉
  Přesně za týden bude z Prahy vyrážet autobus do ledrenského údolí k rezidenci Lembondel ( http://residence-lembondel.crosina.it/ ), která se nám stane na týden domovem. Vše podstatné již Miloš napsal, tak jen doplním, že letos se na stage s českým zastoupením chystají jak stálice festivalu Festa della musica – kapely Nástroj Snahy (chytlavý school punk z Příbrami – http://nastrojsnahy.cz/ ) a V-Pořádku (energický punk rock z Prahy s mou maličkostí – http://bandzone.cz/vporadku ), tak nováčkové 008 ( podbrdský punk z Mníšku pod Brdy – http://bandzone.cz/008 ), projekt Noirmal ( alternative electronic z Frýdku Místku – http://bandzone.cz/noirmal ) a v neposlední řadě Miloš Hlávka ( kdo snad nezná, tak výborný novoknínský folkař ). Letošní Czech stage na Festa della musica tedy bude, oproti minulým ročníkům, multižánrovým podnikem, který jistě nezůstane v Bezzecce bez povšimnutí 🙂
  Závěrem potvrdím, že se poveze opravdu pivo Kozel 11 (kdo chce využít výčep na terase, připlatí si 300,- ) a v ceně 4.000,- je cesta tam a zpět, cestovní pojištění a ubytování v apartmánech rezidence Lembondel. Rezidence Lembondel se nachází na samotě na úpatí hor u městečka Tiarno di Sotto a je v ní k dispozici bazén, společenská místnost (fotbálek, pink-pong, šipky, dětský koutek, kulečník), bar s terasou.
  Autobus už je slušně zaplněný, proto případní zájemci o tento výlet, který je o něco divočejší než ten městský v září, neváhejte 😉
  Petr Chmelík

  • Miloš Hlávka napsal:

   Ahoj, Petře,
   doufám, že výraz „přesně za týden“ je pouhým překlepem a správně tam mělo být „přesně za měsíc“. Aspoň jsem počítal s odjezdem 17. června, neb fesťák se koná 21. června, tj. ode dneška za 5 týdnů – a zůstat na Ledru měsíc či déle by bylo sice krásné, ale obávám se, že mimo časové i ekonomické možnosti většiny z nás. 🙂
   I tak je ten zájezd nejen divočejší, ale i o něco delší než ten zářijový.

   Jinak jak to vypadá s těmi návštěvnickými kartami, které byly loni a na které se dalo jezdit autobusy do okolí (případně z Mori nebo z Rovereta vlakem – úzkokolejka Riva del Garda – Mori žel byla zrušena už v roce 1936) a navštěvovat muzea apod.? Budou i letos? (Šikly by se.)

   • Petr Chmelík napsal:

    Odjez je skutečně až 17. června. Díky za opravu. Určitě by se všem moc líbilo v Ledru zůstat o měsíc dýl, ale to zůstane jen v našich představách a nesplněným přáním 🙂
    Kartičky se pokusím zajistit po příjezdu a doufám, že i letos se je podaří získat.
    Přidávám ještě odkaz na událost na, jak Miloš hezky říká, „Xichtoknice“ 🙂
    https://www.facebook.com/events/1929902743954269/
    Petr

 2. Miloš Hlávka napsal:

  Dodávám, že Nástroj snahy a snad i V pořádku by měly vystoupit na Mníšeckém rockovém kvítku, který se odehraje 26. května 2018 u Zadního rybníka v Mníšku pod Brdy.

  • Petr Chmelík napsal:

   A všichni jsou samozřejmě do Mníšku zváni 😉 Aspoň bude vidět a slyšet, co se letos na Itálii v červnu povalí 😀

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.