Novoknínský triatlon 2018 zrušen

Jak již bylo uvedeno na webu Novoknínského triatlonu, ročník 2018 se konat nebude.

Jak napsali pořadatelé, přípravu letošního ročníku provázela řada svízelů. Pokud je mi známo, byly mimo jiné potíže se zajištěním časomíry (což je pro závod věc nikoli nedůležitá). Nakonec se (podle sdělení jednoho z pořadatelů) příliš nedařilo ani sehnat vhodnou kapelu, která by doprovázela „afterparty“ po náročném závodě, jak bylo na této akci tradicí snad už od jejího prvního ročníku. Po zvažování všech pro a proti byl tedy ročník 2018 odřeknut. Pořadatelé se omlouvají všem, kdo s uvedeným termínem počítali a na závod se těšili. (Ono přece jen jde nejen o náročný závod, ale také o setkání spřízněných duší – a bylo by možná zajímavé zjistit, kolik zájemců a zájemkyň na NKT a podobné akce jezdí právě z tohoto druhého důvodu.)

P.S. Úmyslně píšu, že byl zrušen (odřeknut, „odpískán“,… doplňte si další synonyma podle libosti) ročník 2018, nikoli (jak píšou pořadatelé) XVI. ročník tohoto již tradičního závodu. Stále ještě je totiž naděje, že pořadatelé „nevyhořeli“ úplně (a případně se jim podaří doplnit tým o „mladou krev“) a XVI. ročník NKT (a ročníky další) se přece jen uskuteční, byť „až“ v roce 2019 (a ty další v letech následujících). Byla by škoda, pokud by tato již tradiční akce měla zaniknout úplně.

Novoknínský triatlon 2018 zemřel, ať žije Novoknínský triatlon 2019!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení, Tělovýchova a sport se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.