Program zasedání zastupitelstva 14. června 2018

Ve čtvrtek dne 14 června 2018 od 19.00 hodin se v Hospůdce Na Návsi v Libčicích uskuteční další řádné (a jak je v červnu obvyklé, „výjezdní“) zasedání novoknínského městského zastupitelstva.

Mimo jiné proběhne „druhé kolo“ projednávání forenzního auditu Ledrenské ulice (jeho definitivní podoba má být zveřejněna po projednání na městském webu), schvalování závěrečného účtu a účetní závěrky města (včetně výsledků přezkoumání hospodaření a přijetí opatření k nápravě zjištěných chyb).

Možná sice formálním, ale podle zákona nutným bude stanovení počtu zastupitelů pro následující volební období. Zde se možná dá i poměrně spolehlivě odhadnout výsledek, protože pro města, městyse a obce o podobném počtu obyvatel, jako má Nový Knín, lze počet stanovit mezi 7 až 15 členy. Lze očekávat, že bude určen onen maximální počet, protože při při méně než 15 zastupitelích nelze ustavit radu.

A konečně se zde budou projednávat dvě věcná břemena pro firmu ČEZ Distribuce (jedna smlouva o smlouvě budoucí a jedna smlouva definitivní) a schválení prodeje části pozemku ve Starém Kníně.

Celý program tedy vypadá takto:

 1. Zahájení
 2. Volba ověřovatelů zápisu
 3. Schválení programu
 4. Rozpočtové opatření 2/2018 (možná ale před ně bude přesunut bod 7, aby se auditoři, kteří mají být přítomni, nemuseli příliš dlouho zdržovat – aspoň se objevil návrh v tomto duchu)
 5. Schválení počtu zastupitelů
 6. Schválení závěrečného účtu a účetní závěrky Města Nový Knín
 7. Projednání závěrů forenzního auditu (možná bude přesunuto před bod 4)
 8. Majetkové záležitosti
  • Schválení smlouvy o budoucí smlouvě o zřízení věcného břemene pro ČEZ Distribuce, a.s.
  • Schválení smlouvy o zřízení věcného břemene pro ČEZ Distribuce, a.s.
  • Schválení záměru prodeje části pozemku p.č. 719/5 v k.ú. Starý Knín
 9. Diskuse
 10. Závěr

Zatím zveřejňuji následující část podkladů:

Zpráva forenzního auditu zatím nebyla dodána, po konzultacích s auditory může ještě doznat změn; její body byly nicméně čteny na mimořádném zasedání zastupitelstva 4. června 2018, takže je lze nalézt ve zprávě z uvedeného zasedání.

Zbývají ještě vcelku běžné smlouvy o věcných břemenech a záměr prodeje části pozemku; toto je v jednom souboru, který bude žádoucí rozdělit do jednotlivých bodů; u záměru prodeje části pozemku navíc asi bude žádoucí „zamáznout“ aspoň jeden citlivý osobní údaj (bylo by to žádoucí zřejmě i před začátkem platnosti €U-směrnice zvané GDPR). Takže prosím o strpení a děkuji za pochopení.

 • Návrh smlouvy o smlouvě budoucí je zde: SmlouvaBudouci-CEZ-2018-06
 • Návrh smlouvy o věcném břemeni je zde: Smlouva-CEZ-2018-06
 • A konečně pozemek 719/5, o prodej jehož části je zájem, je na následujícím obrázku podbarven fialově (ochrana osobních údajů byla zajištěna tím, že byl vynechán průvodní dopis, obsahující v zásadě jen hlavičku, větu s žádostí o odprodej a podpis):

  Pozemek 719/5, o prodej jehož části je žádáno, je zde vyznačen fialově.

  Pozemek 719/5, o prodej jehož části je žádáno, je zde vyznačen fialově; graficky zvýraznil MH, v původním obrázku to nebylo moc vidět..

Přinejmenším část výše zveřejněných materiálů se již nějakou dobu nachází na „fyzické“ úřední desce u kašny na náměstí Jiřího z Poděbrad v Novém Kníně.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Libčice, Rozpočty, Zastupitelstvo se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.