Volební program sdružení ZLATOHORNÍ MĚSTO NOVÝ KNÍN pro komunální volby 5. a 6. října 2018

Stav k 1. září 2018: strana svůj program zatím nedodala (není ani na webu zlatohorci.cz – tam se nachází zatím pouze ne zcela konkrétní „Úvodní volební zpráva„. Jakmile se to změní, program sem bude (možná s menší časovou prodlevou – časové možnosti pachatele blogu nejsou nekonečné) doplněn.

Aktualizace 2018-09-05

Protože volební program stále není k dispozici, zveřejňuji zde aspoň jejich „volební zprávu“:

Volební zpráva  – jde o pdf soubor, avšak žel ne takový, z něhož by šel jednoduše „vyzobat“ text (je to vlastně „obrázek uložený jako pdf“.

A přidávám i převod do jpg, aby příslušný materiál zde byl vidět přímo:

VolebniZzpráva

Aktualizace 2018-09-15

Konečně jsme se dočkali i volebního programu. Fotokopii přikládám.

Doplňme ještě stranické příslušnosti, které na kandidátní listině na plakátku nejsou uvedeny (ale na webu volby.cz ano). Ačkoli jde o sdružení nezávislých kandidátů, Radek Hrubý a Martin Provazník jsou členy ODS, ostatní jsou bezpartijní. (Stejně tak jsou bezpartijní kandidáti a kandidátky zbylých dvou volebních stran.)

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Dokumenty, Komunální politika, Komunální volební programy, Zastupitelstvo se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Volební program sdružení ZLATOHORNÍ MĚSTO NOVÝ KNÍN pro komunální volby 5. a 6. října 2018

 1. Pingback: Volební programy stran kandidujících do městského zastupitelstva | Nový Knín

 2. Skvělé! napsal:

  Smysluplný program a tým schopných lidí, kteří nám mají co nabídnout. Skvělé!

  • Miloš Hlávka napsal:

   Vážený pane Skvělé!
   Ten smysluplný program mlží všude, kde to jde.
   Ona ta Vaše partaj (nevěřím, že jste náhodný návštěvník blogu, jinak by Vám nedělalo potíže podepsat se skutečným jménem – jsem vegetarián, a tudíž lidi nejím 🙂 ) svého času říkala cosi, že by chtěla opravu komunikací financovat z privatizace všech městských bytů. Teď to v programu hodně „zakulatila“, takže ten, kdo by o tom nevěděl dříve, by si to třeba ani nepřipustil.
   V programu mi navíc chybí řešení autobusové dopravy. Uznávám, že projekt autobusového nádraží, který dvakrát předložil Petr Chmelík, byl neprůchodný, avšak Zlatohorci nenavrhli žádnou životaschopnou alternativu. Má Vaše strana spočteno, mezi kolika autobusy je potřeba zajistit přestup? Neboli kolik by se jich mělo vejít na autobusovou stanici (Výraz „autobusové nádraží“ asi opravdu zní trochu velikášsky) najednou? Tři? Čtyři? A pokud se k tomu nehodí místo naproti bytovkám, kde se ty tři čtyři autobusy mají setkat a lidé mezi nimi přestoupit? Na náměstí? Ale jeho plochu jsme chtěli přece využít k jiným účelům. Tak kde? Pokud chceme vykázat z náměstí dlouhodobé (celodenní) parkování osobních aut, kde by měl být zajištěn přestup z aut na autobusy a zpět? Uznávám, že to je dost tvrdý oříšek, ale toto se Zlatohorci nesnaží řešit ani náznakem. Možná proto, že těmi autobusy Zlatohorci prakticky nejezdí.

   Ostatně jeden z hlavních důvodů, proč je pro mě Vaše strana nevolitelná, jsou právě ty anonymní příspěvky. Ještě si dobře vzpomínám na Váš web s doménou novyknin.cz, kde byly nepodepsané snad všechny příspěvky – a teprve po hodně dlouhé době se v jeho zápatí objevilo, že jde o web MS ODS Nový Knín. Pamatuji si na Váš článek o ustavujícím zasedání zastupitelstva v roce 2010, kde bylo s fakty nakládáno opravdu kreativně.

   Takže jsem rád, že existuje i třetí volební strana a já budu moci v pátek vybírat lidi z těch zbývajících dvou.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.