Program zasedání zastupitelstva 08. listopadu 2018

Dne 08. listopadu 2018 od 19.00 hodin se u šišatého stolu v podkroví radnice ke svému řádnému zasedání sejde městské zastupitelstvo. Musí zvolit třetího člena rady, který nemohl být na ustavujícím zasedání přítomen a schválit výběrové řízení na půdní vestavby v areálu základní školy. Zatím jen ve stadiu záměru bude zřízení městské policie (původně se uvažovalo o spolupráci s mníšeckým městapem, byl již zpracován i návrh smlouvy, ta ovšem nebyla shledána dostatečně výhodnou, navíc volby pochopitelně proběhly i v Mníšku a nevíme, jak se k věci postaví tamní nové zastupitelstvo; navíc se jeho ustavení pozdrží (z důvodu stížnosti občana na volby).

Celý program je tento:

  1. Zahájení
  2. Schválení programu
  3. Volba ověřovatelů zápisu
  4. Volby třetího člena rady města
  5. Schválení výběrového řízení na realizaci Stavební úpravy ZŠ Nový Knín
  6. Schválení záměru zřízení městské policie
  7. Schválení dodatků smlouvy s Dokas Dobříš
  8. Diskuse
  9. Závěr

V případě, že dorazí podklady, po případném znečitelnění citlivých osobních údajů je snad (člověk má být čestný a opatrný – sliby plnit a zásadně nikdy nikomu nic neslibovat) postupně zveřejním.

Aktualizace 2018-11-06 11.41 hod.:

Podklady zatím nikde. Doufejme, že jde pouze o přechodný problém, který se podaří napravit. Podklady by bylo žádoucí mít hlavně v případě toho výběrového řízení pro půdní vestavby ve škole, možná i pro dodatky smlouvy s DOKASem, aspoň pokud jde o něco jiného, než se domnívám níže. Pokud jde o záměr zřízení městapa, zde asi půjde o prodiskutování toho, jak dál postupovat, případně toho, co se dá použít – pokud vůbec lze něco použít – z návrhu smlovy o používání městapa mníšeckého: Smlouva-Mestapo-Mnisek. Pokud jde o volbu třetího člena rady, je na základě koaliční smlouvy pro období 2018-2022 v podstatě „vymalováno“. Konec aktualizační vsuvky.

Aktualizace 2018-11-07 06.50 hod.:

Nějaké podklady se ke mně dostaly. Zveřejním je zde postupně podle časových možností (po případné „cenzuře“ citlivých osobních údajů).

Nejprve stavební úpravy školy:
2017 – Stavební úpravy ZŠ Nový Knín
 A – Průvodní zpráva
Nabídku před zveřejněním asi trochu zcenzuruji – např. rodné číslo patří k citlivým údajům (součástí jsou potvrzení, že ten či onen člověk s příslušným rodným číslem z firmy ALSTAP je certifikovaným specialistou např. na statiku a dynamiku staveb apod.). Až budu mít čas, děkuji za strpení. Nezaručuji, že to stihnu.
Prozatím zveřejňuji prvních 17 stránek: nabidka_01_az_17
Na stranách 18-22 byla potvrzení, že ten či onen pracovník je autorizovaným odborníkem – včetně rodných čísel. Další část doplním možná zítra (2018-11-08).

Zatím aspoň výsledek posouzení: Vysledek_posouzeni
a rozpočet (rozdělený do dvou souborů) Rozpocet1 Rozpocet2

Dodatečně přidány ještě materiály:
Rozhodnutí o poskytnutí dotace: Poskytnutí dotace 117D03G001011 2018-1_…
Podmínky poskytnutí dotace: podmínky

A ještě jeden dodatečně přidaný materiál: 2017_-_Stavebni_upravy_ZS_Novy_Knin__zadani_

DOKAS:

Původní smlouva s DOKASem o svozu TKO je zde: Smlouva
dodatek č. 1: doc02174120181029081537
dodatek č. 2: doc02174320181029081605
dodatek č. 3: doc02174220181029081553
a dodatek č.4 (měnící smlouvu „jen“ v tom, že se uzavírá na dobu určitou do konce roku 2019) je zde: Dod_4

Městapo – návrh je zde (ještě že se před volbami „vypocený“ návrh neschválil, ale „jen“ projednal – teď bychom ho museli revokovat): Mestska_policie

Konec aktualizační vsuvky.

Zatím zde zveřejňuji pouze jednu domněnku stran těch dodatků smlouvy s DOKASem: v době prací na Ledrenské ulici byla na radu odborníků smlouva ukončena, žel nesprávně, protože pouze ústně, přestože v ní bylo zakotveno, že změny jsou možné pouze písemně. Tudíž předpokládám, že by mohlo jít o konečné dořešení této záležitosti. Možná však půjde o nějaké úpravy smlouvy o svozu tuhého komunálního odpadu, který město řeší rovněž službami DOKASu. Aktualizace 2018-11-07: jde o ten komunální odpad.

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Oznámení, Zastupitelstvo se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.