Stav sbírky na opravu střechy sokolovny

TJ Sokol Nový Knín na svém webu oznámila stav sbírky na opravu střechy sokolovny. Ke dni 31. ledna 2019 bylo vybráno 330 555,00 Kč. Sbírka by měla trvat, pokud si dobře vzpomínám, do 31. května 2019. Ještě je tedy čas přispět – a je to žádoucí, na opravu je ještě potřeba nějaké peníze vybrat (zbývá opravit jihozápadní – či jihojihozápadní – stranu střechy skolovny).

Jak přispět? Je to v původním článku, avšak opakování je v tomto případě matkou moudrosti.

  1. Bankovním převodem na zvláštní (sbírkový) bankovní účet zřízený Tělocvičnou jednotou Sokol Nový Knín právě pro účely této sbírky (takto to vyžaduje příslušný zákon). Tento účet je zřízen u ČSOB, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5 a má číslo 283975800/0300. Ti, kdo nechtějí být uvedeni v seznamu dárců, nechť tuto skutečnost uvedou v poznámce.
  2. Hotově – vhozením příslušné částky do sbírkové pokladničky v podatelně městského úřadu v Novém Kníně u paní Jany Kolkové.

To, že by potom bylo záhodno „sáhnout“ i na fasádu budovy – a vůbec že na té sokolovně bude neustále práce jak na kostele (on se tento chrám sportu a kultury od menšího kostelíčka velikostí až tak moc neliší), snad netřeba zdůrazňovat. Díky moc všem, kdo se na pracích na sokolovně jakkoliv podílejí.

Reklamy
Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice Nový Knín, Sokol, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.