Výluka na trati z Dobříše / Čerčan do Prahy

S ohledem na rozsáhlou modernizaci nádraží Praha-Vršovice (která má trvat zhruba dva roky) je značně snížena jeho propustnost, což vede k poměrně rozsáhlým výlukám na trati 210 (neboli linky S8 a S88 neboli Praha – Vrané nad Vltavou – Dobříš / Čerčany. Výlukový jízdní řád je stanoven do prosince 2019 (tj. do konce platnosti řádného jízdního řádu), pak zřejmě začne následovat další. Bližší informace prosím hledejte na webu Českých drah (http://www.cd.cz). 

Zatímco ranní a večerní vlaky jedou v celé trase (jako poslední vlak v 6 hodin z Dobříše – ten ještě jede na Wilsoňák), vlaky zhruba s odjezdem z Dobříše od 07.00 hodin do cca 17.00 hodin končí už na Kačerově, některé víkendové i v Braníku či dokonce v Modřanech. Náhradní doprava není zavedena, cestující použijí MHD (např. z Kačerova metro). Výluka může znamenat horší návaznost přípojů (metro, ač v přímější trase, jede z Kačerova na Wilsoňák déle, majíc na té přímé trase více zastávek).

Příspěvek byl publikován v rubrice doprava, vlaky, železnice se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.