Velikonoční výstava proběhne od 05. dubna 2019

Plakátek zvoucí na výstavu

Od pátku 05. do neděle 14. dubna, vždy od 09.00 do 17.00 hodin (pozn. MH: předpokládám, že mimo pondělí, byť na plakátku to napsáno není), se v novoknínské Mincovně (Muzeu zlata, pobočce Hornického muzea Příbram) koná již tradiční velikonoční výstava.

Své výrobky budou vytavovat CSS Hvozdy (zkratka CSS v tomto případě neznamená kaskádové styly, nýbrž Centrum sociálních služeb), Farní charita Starý Knín Rukama Nohama, Stéblo Borotice (vesměs jde o chráněné dílny – případný nákup tak podpoří zdravotně či sociálně znevýhodněné spoluobčan(k)y) a dále jednotlivci z Nového Knína (a možná i okolí). Vystavené výrobky budou ke koupi.

Součástí výstavy budou i víkendové dílničky (asi s výrobou scrapbookových přáníček, pletením velikonočních ošatek na vajíčka, malováním kraslic, vrtáním madeirových vajíček a pletením velikonočních pomlázek – aspoň loni to tak myslím bylo).

Zdroj informací: web muzea.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.