Volby do €-parlamentu proběhnou 24. a 25. května 2019

Volby do Evropského parlamentu proběhnou 24. (od 14 do 22 hodin) a 25. (od 08 do 14 hodin) května 2019.

V Novém Kníně proběhnou opět v Mincovně, i rozdělení volebních okrsků bude jako vždycky: ve volebním okrsku číslo 1 budou volit občané Nového a Starého Knína s výjimkou Sídliště, ve volebním okrsku číslo 2 obyvatelé Chramišť, Kozích Hor (včetně Hranic), Libčic, novoknínského Sídliště a Sudovic.

Voliči prokáží svou totožnost a státní příslušnost – občanským průkazem nebo cestovním pasem. Občané jiného členského státu prokáží svou totožnost rovněž příslušným průkazem.

Výsledky voleb budou známy pravděpodobně v sobotu večer (spočteny ano, ale zveřejněny ještě ne – vizte poznámku o odstavec níže – doplněno 2019-05-21), zde se objeví zřejmě až v neděli 26. května 2019 – autor tohoto blogu bude pravděpodobně mimo město (na vyhlášení výsledků Trapsavce – omlouvám se). Ti, kdo na výsledky spěchají, se budou muset spolehnout na web https://volby.cz (provozovaný Českým statistickým úřadem), pravděpodobně se objeví i na oficiálním webu města.

P.S. (2019-05-21): Ona ta moje nepřítomnost zveřejnění výsledků €-voleb nakonec příliš neoddálí. Protože i server volby.cz bude muset počkat, až bude ukončeno hlasování v poslední členské zemi €U. Což bude v neděli pozdě v noci. Pro tento blog to ovšem znamená, že se na něm výsledky objeví až někdy v průběhu pondělka, a to spíš odpoledne.

Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Oznámení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.