Začalo se pracovat na dopravním značení na náměstí Jiřího z Poděbrad

Začalo se pracovat… Tedy nové značky zatím nikdo neosazuje, neb to jaksi nelze bez toho, že by úřední šiml řádně zařehtal. A tak zatím pracuje hlavně onen úřední šiml.

Stalo se tak poté, co se s nově vzniklým městapem začalo domlouvat jednak hlídání provozu před školou, jednak měření rychlosti a podobné činnosti, kvůli nimž byla ozbrojená pěst radnice zřízena. I shledalo naše městapo, že by sice mohlo na náměstí Jiřího z Poděbrad postávat u školy a dělat bububu, ale to by při současném rozmístění dopravních značek v severní části náměstí bylo asi tak všechno. (No, asi ne úplně všechno, ale – řekněme – skoro všechno.) A tak se ve spolupráci s příslušnými orgány státní správy začalo dělat na změně. Každopádně o tom svědčí materiál, který se objevil na oficiálním městském webu. Konkrétně jej lze najít zde: http://www.mestonovyknin.cz/assets/File.ashx?id_org=10763&id_dokumenty=6803. Případně se lze podívat na lokální kopii (např. pro případ, že by originál zmizel), která je zde: Dopravni_znaceni_nam_Jiriho_z_Podebrad-2019-05. Uvidíme, nakolik bude navrhovaná úprava průchodná pro další orgány státní správy, jakož i to, kolik podobných úprav bude ještě potřeba spáchat v jiných částech města.

Poznámka | Příspěvek byl publikován v rubrice doprava, Nový Knín, Zprávy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.