Program zasedání zastupitelstva 16. ledna 2020

Dne 16. ledna 2020 od 19.00 hodin se u šišatého stolu v podkroví radnice ke svému řádnému zasedání opět sejde městské zastupitelstvo. 

 

Doufejme, že se konečně dočkáme slibu nového zastupitele – Michal Rambousek, který má nastoupit za jednoho z odstoupivších členů zastupitelstva, se totiž dvakrát za sebou nemohl dostavit a slib řádně složit.

Asi nejdůležitějším bodem jednání bude schvalování rozpočtu města, který je tentokrát mimořádně napjatý. Ve stavu, který byl již dříve zveřejněn na městském webu, je zde: návrh rozpočtu (s komentářem v článku zde), v návrhu, který nyní dostává zastupitelstvo, došlo k nějakým úpravám ve vyčíslení krytí přebytkem minulého roku, jinak položky v jednotlivých kapitolách jsou aspoň na první až druhý pohled stejné. Každopádně takto (zřejmě jen formálně) upravený návrh je zde: Rozpocet-2020-v2.

Dále by by se mělo jednat o veřejnoprávní smlouvě o využívání služeb novoknínského městapa – zájem tentokráte projevila sousední Malá Hraštice. Čímž by se schodek rozpočtu mohl malinko snížit. Návrh smlouvy je zde: Mestapo_Mala_Hrastice:2020

Prodávat se budou tři pozemky – jeden v ulici Na Smíchově a dva (přesněji dvě části jednoho) nad ulicí Na Potůčku – v obou případech vlastníkům přilehlých nemovitostí.

Situace pozemku 208/1 je zde: NovyKnin-ProdejPozemku208_1.

Dále se budou schvalovat dvě smlouvy o smlouvách budoucích – první se týká budoucího věcného břemene ve prospěch České telekomunikační infrastruktury v katastrálním území Libčice, druhá v k.ú. Libčice pak bude ve prospěch firmy ČEZ Distribuce. A konečně věcné břemeno v k.ú. Sudovice bude rovněž ve prospěch firmy ČEZ Distribuce.

 • Pozn. MH 2020-01-08 19.50: podklady ještě (po případné cenzuře citlivých osobních údajů) doplním podle svých časových možností, prosím o strpení.
 • K 2020-01-08 20.45 zbývá ještě přidat smlouvy o smlouvách budoucích + smlouvu o zřízení věcného břemene – snad ještě dodám (zítra?) po případné cenzuře některých osobních údajů

Doplněno 2020-01-09:

 • Návrh smlouvy o smlouvě budoucí s Českou telekomunikační infrastrukturou (budoucí věcné břemeno v Libčicích) je zde: Smlouva-2020-CETIN.
 • Návrh smlouvy o smlouvě budoucí s firmou ČEZ Distribuce jsem zcenzuroval – z nákresu na poslední stránce jsem začernil jména vlastníků sousedních pozemků (i když jsou zajisté dostupná jinde v Mezisíti), ten je zde: Smlouva-2020-NovyKnin-CEZ-Distribuce-cenzurovana
 • A konečně smlouva o věcném břemeni pro firmu ČEZ Distribuce v Sudovicích je zde: Smlouva2020-Vecne_bremeno_Sudovice-cenzurovana – v tomto případě jsem zcenzuroval osobní údaje pořizovatelů geometráku.

Konec části dodatečně vložené 2020-01-09 (dokončeno 2020-01-09 19.15 hod.)

Celý program je tento:

 1. Zahájení
 2. Slib nového zastupitele
 3. Volba ověřovatelů zápisu.
 4. Schválení programu.
 5. Schválení rozpočtu 2020
 6. Schválení veřejnoprávní smlouvy s Obcí Malá Hraštice
 7. Schválení prodeje pozemku p.č. 208/1 v k.ú. Nový Knín (pozn. MH: jde o pozemek při jednom domě v ulici Na Smíchově, který z jakýchsi záhadných důvodů dosud patří městu, ač je dávno k uvedenému domu připlocen už řadu desetiletí)
 8. Schválení prodeje pozemku část p.č. 99/1 v k.ú. Nový Knín
 9. Schválení prodeje pozemku část p.č. 99/1 v k.ú. Nový Knín (pozn. MH – nejde o omylem dvakrát uvedený týž bod – prodávat se budou dvě části tohoto pozemku – nově označené jako 99/6 a 99/7 – nad ulicí Na Potůčku dvěma různým vlastníkům přilehlých dvou nemovitostí)
 10. Schválení smlouvy o smlouvě budoucí – k. ú. Libčice
 11. Schválení smlouvy o smlouvě budoucí – k. ú. Nový Knín (západní část ulice Na Hůrkách) 
 12. Schválení smlouvy o zčízení věcného břemene – k. ú. Sudovice
 13. Diskuse
 14. Závěr
Příspěvek byl publikován v rubrice Komunální politika, Nový Knín, Oznámení, Zastupitelstvo se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.