Finále Mistrovství světa v rýžování zlata: všechny medaile národních týmů zůstaly doma v Rakousku-Uhersku

Jeden z nejmladších účastníků soutěže

Jeden z nejmladších účastníků soutěže

22. srpen 2020 se stal závěrečným dnem zápolení na Mistrovství světa v rýžování zlata, a tudíž se nesl ve znamení finálových bojů.

Dopoledne proběhla finále dětí, veteránů, dvojčlenných týmů, juniorů, trojčlenných týmů, rodin a pětičlenných týmů, po obědě pak finále klasické pánve (batea), žen, mužů a národních týmů, a po nich ještě VIP a mistrovství mistrů (tj. těch, kdo vyhráli v některé z individuálních kategorií na některém z mistrovství světa – včetně toho letošního).

Finále klasické pánve (batea) bylo poznamenáno technickou chybou – rozhodčí zapomněli vyzvat soutěžící, aby opláchli své pánve, a protože toto je důležitá součást pravidel (co kdyby někomu nějaká zlatinka uvízla v pánvi od minule apod.?), bylo nutno soutěž (několik sekund po odstartování – tj. v době, kdy soutěžící už začali rýžovat) přerušit, rozdat nové várky písku se zlatinkami, a soutěž – tentokrát už bez této chyby – odstartovat znovu.

V dětské soutěži zaujal mrňavý klučina, jeden z vůbec nejmladších soutěžících. S ohledem na svůj věk zřejmě neměl moc páru, o čem ta soutěž je, ale v tom claimu se ráchal vskutku roztomile, občas vzal nějaký kamínek z pánve a vrátil ho do claimu. A přes to, jak zdánlivě neobratně si na místě počínal, se mu podařilo aspoň nějaké zlatinky najít. A v budoucnu může být úspěšnější – žádný učený z nebe nespadl a on to rýžování má v rodině.

Kompletní výsledky dnešního dne jsou zde: https://ms2020.lin.cz/CZ/Ryzov/result_date.php?date=2020-08-22, předpokládám, že je převezmu i sem, nicméně méně trpěliví se mohou podívat na výše zmíněný odkaz. Zde zatím prozraďme, že všechny tři medaile ze soutěže národních týmů zůstaly „doma“ v Rakousku-Uhersku: první byl rakouský tým, druhý slovenský a třetí český.

Slavnostní vyhlášení výsledků je plánováno na 17.00 hodin, tj. oproti původnímu plánu o hodinu později. Článek ještě bude aktualizován a doplněn.

Krátce po 17. hodině začalo vyhlašování výsledků. VIP kategorie byla rozdělena do dvou podkategorií, aby měli šanci i ti, kdo nejsou profíky (rýžovali v ní jak zástupci organizátorů, tak zástupci městských institucí či sponzorských organizací, z nichž někteří rýžovací pánev drželi v rukou div ne poprvé v životě). Během ceremoniálu zazněly hymny: slovenská, švédská, finská, česká, německá a rakouská (snad jsem na nějakou nezapomněl, když tak ještě doplním podle výsledkové listiny. Byli též vyhlášeni nejstarší a nejmladší závodník a oceněni rovněž ti, kdo obsluhovali výpočetní techniku.

Mistrovství bylo oficiálně ukončeno a jeho vlajka stažena ze stožáru (za zvuků hymny WGA) v 18.17 hodin. Nyní se na pódium chystá skupina Scarabeus a po ní opět místní Flok S.K.H.

Článek ještě (doufám) dozná aktualizací.

Scarabeus odehrál své vystoupení; jednu písničku přidával, následoval Flok S.K.H.

Aktualizace (doplnění) textu:

V průběhu soutěží – zhruba v době soutěží dvojčlenných týmů (či vlastně kousek před nimi) přijel dodávkový vůz České televize za účelem pořízení zpravodajství. Samozřejmě „museli“ zajet v podstatě až na závodiště, kdyby to šlo, snad by tím vozem vjeli i mezi claimy, takhle jim nezbylo než zaparkovat kousek za pódiem. Nicméně uvnitř plochy vyhrazené pro soutěžící a rozhodčí podél claimů natahovali nějaký kabel. Co tam natočili, nevím, ale na to, jak si tam počínali (fakt nemají modernější techniku – kameru s wifinou či tak nějak – která by se obešla bez toho drátování?), se tam až tak dlouho nezdrželi. Odjeli zhruba po skončení soutěže trojčlenných týmů. Bylo roztomilé pozorovat, kterak se jejich vozidlo proplétá mezi prvky dětského hřiště. A říkám si, jak by tu reportáž asi tak dělali před nějakými 40 lety, kdy televizní přenosové vozy byly velikostí srovnatelné s kamióny. 🙂

Na druhé straně, pokud jsem si všiml, televizníci například z TV Nova, TV Prima či TV Barrandov se neobtěžovali dorazit vůbec. Možná to ale bylo pro dobro věci.

Pozoruhodná podívaná se naskytla těm, kdo se soutěži národních týmů zamířili na dětské hřiště západně od závodiště. Mezi dětmi se odkudsi objevila malá holčička a pustila se tam do pohybových kreací. Její obratnost byla obdivuhodná – na něco podobného se chodí do cirkusů za poměrně drahé vstupné. Nevím, o koho se jednalo, nejspíš o dítě někoho ze soutěžících. I kdybych věděl, asi bych stejně nemohl prozradit kvůli ochraně osobních údajů. Každopádně jsem to děcko během mistrovství nikdy předtím ani nikdy potom neviděl. Ale třeba jsem se jen špatně díval…

VIP kategorie nebyla na rozdíl od loňska poctěna přítomností Dominika Haška. Jistě by bývala potěšila. ale na druhé straně na mistrovství bylo možno setkat se se spoustou jiných zážitků.

Galérka – Gallery:

Děti

Další fotky ještě budou přidány.

(Přidávány postupně 2020-08-23)

Veteráni

Dvojčlenné týmy

Junioři

Trojčlenné týmy

Návštěva televizníků z České telecí vize

První čtyři obrázky jsou zhruba z doby soutěže dvojčlenných týmů, zbylé čtyři po skončení soutěže trojčlenných týmů.

Rodiny

Pětičlenné týmy

Klasická pánev – Batea

Ženy

Muži

Národní týmy

Děvčátko na hřišti

VIP

Ještě (2020-08-23 19.15 hod.) zbývají snímky z kategorie Mistři mistrů, vyhlášení výsledků a aspoň pár fotek z večerního kulturního programu. Snad ještě dodám, jen nevím, kdy. Možná to ještě bude provázeno menšími aktualizacemi textu.

Každopádně mistrovství světa se v rámci možností daných koronavirovou pandemií vydařilo a doufejme, že na nás někdy v příznivějších časech opět dojde řada. I když třeba ne s mistrovstvím světa, tak aspoň s mistrovstvím republiky, a pokud se někdy zadaří, tak třeba s mistrovstvím Evropy.

Mistři mistrů

(přidáno 2020-08-25 15.58)

Před vyhlášením výsledků

(do článku doplněno 2020-08-27 kolem 20.00 hodin)

Vyhlášení výsledků

(dodatečně doplněno 2020-08-30 cca 11.00 hodin)

Závěrečný ceremoniál

(doplněno 2020-08-30 cca 11.40)

A pak už první účastníci začali odjíždět…

Odjezd...

Odjezd…

…přestože ještě následoval kulturní program – skupiny Scarabeus a Flok S.K.H.

Výsledky – Results:

Možná to ještě zkusím nějak zformátovat, zatím to nechám aspoň takhle:

RESULT SHEET – výsledková listina
Category: Children – Děti
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 9:00 Heat: 1
Gold: 8
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 11704 Kořenář Adam CZ 8 02:27.7 02:27.7 18
2 11231 Heydrich Leon DE 8 02:37.6 02:37.6 3
3 11099 Tóth Šimon SK 8 02:57.8 02:57.8 23
4 10527 Kollár Matúš SK 8 02:58.6 02:58.6 1
5 12056 Van Wijhe Sander NL 8 03:42.2 03:42.2 26
6 12221 Tomsová Klára CZ 8 04:19.4 04:19.4 14
7 11440 Michael Milo DE 8 04:21.4 04:21.4 7
8 11715 Kořenářová Julie CZ 8 04:40.2 04:40.2 11
9 11319 Chládová Anežka CZ 8 04:40.8 04:40.8 24
10 12309 Fürst Jiří CZ 8 04:59.7 04:59.7 2
11 12474 Klimeš Martin CZ 8 05:25.8 05:25.8 15
12 11374 Zezulová Kateřina CZ 7 03:20.7 06:20.7 27
13 10087 Jakušová Barbora SK 7 03:58.2 06:58.2 9
14 10450 Sosef Noah NL 7 05:26.6 08:26.6 13
15 12045 Van Wijhe Daan NL 6 03:20.5 09:20.5 17
16 10769 Kirner Samuel SK 7 06:21.6 09:21.6 4
17 12650 Knížek Ondřej CZ 6 04:16.8 10:16.8 5
18 10659 Sax Agatha FR 6 06:39.9 12:39.9 8
19 12870 Zabilanská Nati CZ 5 04:11.1 13:11.1 25
20 12936 Hubatová – Vacková Mariana CZ 7 10:49.5 13:49.5 6
21 10670 Sax Arthur FR 6 08:32.5 14:32.5 28
22 12815 Levová Veronika CZ 6 12:05.8 18:05.8 22
23 13002 Brožek Vít CZ 6 12:35.1 18:35.1 16
24 12881 Zabilanská Julie CZ 3 06:16.6 21:16.6 10
25 12947 Hubata – Vacek Václav CZ 3 08:37.7 23:37.7 21
26 10461 Sosef Aiden NL 2 11:31.5 29:31.5 20
27 12331 Fürst Jan CZ 0 07:12.0 31:12.0 12
dis 12848 Vidman Matěj CZ 0 20:00.0 00:00.0 19
dis 12672 Jirešová Amélia CZ 0 20:00.0 00:00.0 29
dis 12683 Kajan Martina CZ 0 20:00.0 00:00.0 30
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Veterans – Veteráni
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 9:20 Heat: 1
Gold: 10
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 12540 Karlsson Ken SE 10 01:13.7 01:13.7 24
2 10395 Deinhofer Leo AT 10 01:34.7 01:34.7 12
3 11066 Wasilewicz Maria PL 10 03:02.4 03:02.4 13
4 10549 Hrubý Lubomír CZ 10 03:39.2 03:39.2 23
5 12496 Keränen Maija FI 9 01:35.1 04:35.1 5
6 10472 Urban Heimo AT 9 01:35.1 04:35.1 27
7 11407 Kleinschmidt Uwe DE 9 01:41.2 04:41.2 26
8 12837 Kavalír Jan CZ 9 01:41.4 04:41.4 9
9 10340 Hezel Gerhard DE 9 01:44.7 04:44.7 2
10 10494 Janovec Luboš CZ 9 01:50.3 04:50.3 25
11 12089 Kaňa II. Richard SK 9 01:59.8 04:59.8 3
12 11275 Świerk Zbigniew PL 9 02:16.1 05:16.1 28
13 11077 Verbichová Anna SK 9 03:00.2 06:00.2 4
14 12903 Zabilanský Karel CZ 9 03:02.9 06:02.9 18
15 10692 Černý Jiří CZ 9 03:14.8 06:14.8 7
16 10813 Hering Frank DE 8 02:06.0 08:06.0 8
17 11110 Verbich František SK 8 02:41.5 08:41.5 15
18 11055 Wasilewicz Tadeusz PL 8 02:43.5 08:43.5 29
19 12485 Keränen Veikko FI 7 01:15.2 10:15.2 16
20 11198 Kapek Jaroslav CZ 8 04:32.6 10:32.6 17
21 11473 Wasilewicz Jan PL 7 01:48.0 10:48.0 20
22 10945 Hongisto Leila FI 7 02:16.7 11:16.7 11
23 10615 Turk Walther IT 7 02:17.8 11:17.8 22
24 10857 Marti Werner CH 7 02:23.4 11:23.4 6
25 11748 Jecha Václav CZ 8 05:58.6 11:58.6 10
26 10032 Polzer Robert AT 6 02:40.4 14:40.4 1
27 12584 Vokoun Vladimír CZ 6 03:03.8 15:03.8 30
28 10703 Mauri Vittorio IT 5 01:39.7 16:39.7 19
29 11605 Malcolm Thomas UK 3 03:10.3 24:10.3 14
30 10307 Stützinger Hans DE 0 02:42.4 32:42.4 21
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Two-member Team – Dvoučlenné týmy
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 9:40 Heat: 1
Gold: 13
Rnk Team Name Cou Members Gld Time Pen Adv Total Clm
1 Golden Bears Women CH 12 04:36.8 07:36.8 12
2 KUKO SK 13 07:44.9 07:44.9 2
3 Wasyle PL 13 08:08.4 08:08.4 13
4 Zlate kopy SK 12 05:10.1 08:10.1 26
5 Die Minions AT 12 05:15.6 08:15.6 8
6 Diggers Team CZ 12 05:30.3 08:30.3 10
7 Golden Duo UK 12 05:45.5 08:45.5 11
8 Gehas DE 12 06:32.8 09:32.8 25
9 Powergirls DE 12 06:51.6 09:51.6 24
10 Stonebeach panners FI 11 04:39.8 10:39.8 6
11 Aurum Germanicum DE 11 05:20.7 11:20.7 28
12 fufa IT 11 05:28.4 11:28.4 21
13 Camp Ädelfors SE 11 05:37.3 11:37.3 22
14 Středočeši CZ 11 05:47.2 11:47.2 3
15 Seelandbäre CH 12 08:51.5 11:51.5 16
16 Clinhyp CZ 12 08:55.1 11:55.1 20
17 Řeřichy CZ 11 06:18.9 12:18.9 9
18 2D family SK 11 06:24.9 12:24.9 19
19 Kokr CZ 11 06:36.8 12:36.8 1
20 Goldfinger AT 10 04:15.8 13:15.8 27
21 Uwe and Pit DE 10 05:25.0 14:25.0 30
22 Powidl AT 10 06:54.7 15:54.7 14
23 Sam & Esther NL 9 04:55.3 16:55.3 15
24 Chicken, Alaska NL 9 05:27.8 17:27.8 17
25 Jono PL 8 06:04.3 21:04.3 7
26 Gold & Adventure SE 7 03:32.4 21:32.4 5
27 Roswitha & Birgit DE 8 08:34.7 23:34.7 23
28 Staropramen AT 7 06:45.2 24:45.2 29
29 Prauses DE 6 04:42.2 25:42.2 4
30 Namydlený hlavy CZ 5 03:50.1 27:50.1 18
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Juniors – Junioři
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 10:00 Heat: 1
Gold: 10
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 12386 Blažek Patrik SK 10 02:28.5 02:28.5 3
2 10527 Kollár Matúš SK 9 03:21.3 06:21.3 19
3 12232 Tomsová Kateřina CZ 9 03:55.8 06:55.8 9
4 11088 Tóth Matúš SK 9 04:05.9 07:05.9 8
5 12573 Koláček Kajda CZ 9 04:17.6 07:17.6 2
6 11231 Heydrich Leon DE 8 02:37.8 08:37.8 15
7 10384 Periti Mattia IT 8 02:46.8 08:46.8 17
8 12309 Fürst Jiří CZ 9 06:44.8 09:44.8 6
9 10054 Jakuš Jonáš SK 7 02:30.4 11:30.4 12
10 12045 Van Wijhe Daan NL 7 02:57.8 11:57.8 18
11 11737 Brandová Magdalena CZ 7 03:24.2 12:24.2 13
12 10065 Jakuš Šimon SK 7 03:31.0 12:31.0 5
13 12221 Tomsová Klára CZ 7 04:48.3 13:48.3 14
14 11374 Zezulová Kateřina CZ 7 04:58.8 13:58.8 7
15 12826 Havlíček Martin CZ 6 02:40.2 14:40.2 11
16 12606 Šafanda Adam CZ 6 03:25.7 15:25.7 10
17 12650 Knížek Ondřej CZ 7 06:37.4 15:37.4 16
18 12463 Helekalová Eliška CZ 6 03:50.6 15:50.6 4
19 11847 Filip Samuel SK 4 03:16.9 21:16.9 20
20 11957 Soja Michał PL 3 02:11.8 23:11.8 1
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Three-member Team – Trojčlenné týmy
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 10:20 Heat: 1
Gold: 16
Rnk Team Name Cou Members Gld Time Pen Adv Total Clm
1 PBKZ PL 16 07:58.8 07:58.8 24
2 German Gold DE 16 08:53.0 08:53.0 25
3 Marpioni 1 JP 15 09:03.1 12:03.1 23
4 Golden Trio UK 14 07:40.5 13:40.5 21
5 Stonebeach panners FI 14 08:16.1 14:16.1 6
6 French team FR 13 07:26.1 16:26.1 20
7 Wasyle PL 14 10:36.1 16:36.1 27
8 Austria-3 AT 13 07:43.4 16:43.4 2
9 Štvorlístok SK 14 10:53.6 16:53.6 8
10 Gerhard and the Powergirls DE 14 11:19.0 17:19.0 26
11 Diggers Team CZ 13 08:54.3 17:54.3 30
12 Matsojki PL 13 09:07.0 18:07.0 17
13 Šamani CZ 13 09:23.1 18:23.1 11
14 Jalapeños 3 SK 13 09:56.1 18:56.1 13
15 SCHWEIZ 3 CH 12 06:57.5 18:57.5 22
16 Papunokat Finland FI 13 10:26.7 19:26.7 14
17 Everlast 3 CZ 12 07:30.8 19:30.8 9
18 Zlate kopy SK 12 08:20.2 20:20.2 19
19 Prauses DE 12 09:49.8 21:49.8 4
20 Budweiser AT 11 06:57.2 21:57.2 15
21 3D-neoriginálně CZ 11 08:37.2 23:37.2 10
22 Trojlístek CZ 11 09:56.3 24:56.3 29
23 The Orange Ladies NL 10 07:19.8 25:19.8 12
24 Rafel, Bafel, Sekel SK 10 08:50.6 26:50.6 7
25 Gold & Adventure SE 9 06:28.8 27:28.8 28
26 De mannen NL 9 06:58.4 27:58.4 18
27 Jihočeši CZ 10 12:29.7 30:29.7 5
28 Tina + Jungs DE 10 10:39.1 2 30:39.1 1
29 Team Ädelfors SE 8 07:34.0 31:34.0 16
30 ITALIA 1 G.M.A IT 9 10:33.3 2 33:33.3 3
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Family – Rodiny
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 10:50 Heat: 1
Gold: 13
Rnk Team Name Cou Members Gld Time Pen Adv Total Clm
1 Leon und Papa DE 13 03:52.8 03:52.8 17
2 Tata a syn SK 13 06:40.1 06:40.1 21
3 Zdař Bůh CZ 13 06:43.5 06:43.5 4
4 Hanfried DE 13 07:24.8 07:24.8 9
5 Sander en Ruurd NL 12 05:21.5 08:21.5 14
6 Jalapeños F SK 12 05:51.1 08:51.1 5
7 Košpety CZ 12 06:27.4 09:27.4 6
8 Zlatíčka z Hrobu CZ 13 10:18.0 10:18.0 16
9 Sojki PL 11 04:30.1 10:30.1 11
10 Daan en Gonneke NL 11 05:43.7 11:43.7 7
11 Zubaté žáby CZ 11 05:59.8 11:59.8 15
12 Kořeni CZ 11 06:11.6 12:11.6 18
13 Chladovi family CZ 11 07:58.2 13:58.2 12
14 Mama and Matúš SK 10 05:32.6 14:32.6 1
15 menší – větší CZ 10 07:44.3 16:44.3 19
16 COLY family SK 9 04:44.6 16:44.6 3
17 VALTELLINESI IT 9 05:50.5 17:50.5 24
18 Knížci CZ 10 10:06.4 19:06.4 8
19 Svišť a Strapatá SK 8 07:03.0 22:03.0 23
20 Šimon a dedo SK 7 04:34.2 22:34.2 13
21 Go Noah! NL 9 12:22.9 24:22.9 10
22 Ty a Ja CZ 7 07:41.7 25:41.7 20
23 Poklady z Hrobu CZ 4 07:35.5 34:35.5 22
24 Go Aiden! NL 4 08:54.2 35:54.2 2
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Five-member Team – Pětičlenné týmy
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 11:10 Heat: 1
Gold: 20
Rnk Team Name Cou Members Gld Time Pen Adv Total Clm
1 Dwa Wasyle PL 20 18:46.4 18:46.4 9
2 Gambrinus AT 18 13:11.6 19:11.6 19
3 The Orange Linnetts NL 18 14:39.3 20:39.3 11
4 German Veterans DE 18 16:42.9 22:42.9 4
5 PBKZ PL 17 13:54.5 22:54.5 27
6 Fabian, Greib, Prauses DE 17 13:57.8 22:57.8 22
7 Diggers team CZ 17 15:05.6 24:05.6 24
8 Austria-5 AT 16 12:46.2 24:46.2 1
9 Švestky CZ 17 15:49.7 24:49.7 26
10 Hvězdy CZ 16 14:44.0 26:44.0 7
11 Papunokat Finland FI 16 14:45.1 26:45.1 14
12 5 Freunde DE 17 18:35.8 27:35.8 5
13 Team Deadwood FI 15 14:14.9 29:14.9 15
14 Five Guys UK 15 14:22.6 29:22.6 30
15 Zlate kopy SK 15 15:24.8 30:24.8 2
16 Made in Czechoslovakia SK 14 13:35.5 31:35.5 20
17 Šťastná 13 SK 15 17:05.7 32:05.7 29
18 Gold & Adventure SE 14 15:06.0 33:06.0 16
19 French team FR 13 13:14.3 34:14.3 17
20 Team 5 Marpioni IT 12 15:27.3 39:27.3 12
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Classic pan (Batea pan) – Klasická (batea) pánev
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 13:00 Heat: 1
Gold: 11
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 11022 Touru Marko FI 10 03:13.3 06:13.3 25
2 13013 Šorf Martin CZ 10 03:14.2 06:14.2 16
3 10098 Múčková Daniela SK 10 03:25.4 06:25.4 14
4 10989 Valeček Tomáš CZ 10 03:56.3 06:56.3 9
5 11330 Chlád Radek CZ 10 04:15.0 07:15.0 7
6 11462 Dąbrowski Mateusz PL 11 07:54.5 07:54.5 10
7 11253 Mehlhorn Dirk DE 9 03:00.7 09:00.7 17
8 12265 Štědrá Veronika CZ 9 03:01.2 09:01.2 21
9 11550 Thibaud Cecile FR 9 03:19.7 09:19.7 1
10 11528 Küfferová Janka SK 10 06:22.9 09:22.9 24
11 11495 Dobrota Junior Ľuboš SK 9 04:18.0 10:18.0 11
12 10417 Trefil Jiří CZ 8 02:41.4 11:41.4 29
13 12837 Kavalír Jan CZ 8 03:03.2 12:03.2 12
14 12518 Brand Vlastimil CZ 8 03:25.9 12:25.9 26
15 12485 Keränen Veikko FI 8 04:00.6 13:00.6 4
16 11055 Wasilewicz Tadeusz PL 8 04:08.0 13:08.0 19
17 10912 Kořenář Jan CZ 8 04:23.8 13:23.8 2
18 10142 Vaculčiaková Jana SK 8 06:05.9 15:05.9 15
19 11726 Brandová Kateřina CZ 7 03:15.3 15:15.3 22
20 12364 Urmann Leopold CZ 7 03:17.7 15:17.7 23
21 10439 Sosef Sam NL 7 03:51.0 15:51.0 6
22 12133 Blažková Nela CZ 7 03:54.5 15:54.5 27
23 10120 Lamarque Julien FR 5 03:11.1 21:11.1 18
24 10076 Jakuš Tadeáš SK 5 04:17.5 22:17.5 28
25 11187 Chládová Dagmar CZ 5 04:37.9 22:37.9 5
26 10791 Weide Peter DE 4 04:26.3 25:26.3 8
27 11825 Filo Eduard SK 3 04:34.8 28:34.8 3
28 10395 Deinhofer Leo AT 2 02:12.9 29:12.9 30
29 12551 Kroon-Eriksson Mattias SE 2 02:35.7 29:35.7 13
30 10263 Slívka Jiří CZ 1 02:11.3 32:11.3 20
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Women – Ženy
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 13:15 Heat: 1
Gold: 11
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 12760 Dunovská Kateřina CZ 11 02:43.0 02:43.0 23
2 11209 Thurkettle Daisy UK 11 02:47.3 02:47.3 8
3 10318 Betina Prien DE 11 04:20.7 04:20.7 22
4 12078 Tóthová Katarína SK 11 04:23.1 04:23.1 28
5 12243 Melmuková Šárka CZ 11 04:37.0 04:37.0 20
6 10747 Nakano Hideko JP 10 02:58.4 05:58.4 26
7 11066 Wasilewicz Maria PL 10 02:58.8 05:58.8 27
8 11077 Verbichová Anna SK 10 03:31.4 06:31.4 18
9 11187 Chládová Dagmar CZ 10 03:40.1 06:40.1 2
10 12408 Graizely Ludivine FR 10 03:51.1 06:51.1 25
11 12452 Válková Daniela CZ 10 04:09.6 07:09.6 1
12 10406 Deinhofer Hilde AT 9 02:16.3 08:16.3 29
13 11649 Kolísková Radomíra CZ 10 05:40.7 08:40.7 15
14 10098 Múčková Daniela SK 9 02:47.3 08:47.3 30
15 10329 Stützinger Birgit DE 9 04:15.4 10:15.4 9
16 12496 Keränen Maija FI 8 02:16.4 11:16.4 6
17 10428 Van Diggelen Esther NL 8 02:38.5 11:38.5 4
18 11528 Küfferová Janka SK 8 02:54.0 11:54.0 16
19 10714 Mocanu Elena IT 9 06:05.6 12:05.6 14
20 10835 Vögeli Ruth CH 8 05:07.3 14:07.3 21
21 11550 Thibaud Cecile FR 7 02:39.1 14:39.1 7
22 11726 Brandová Kateřina CZ 7 02:45.7 14:45.7 17
23 12034 Van Wijhe Gonneke NL 7 02:48.2 14:48.2 3
24 10351 Geschawitz Roswitha DE 7 04:26.4 16:26.4 10
25 11616 Kozoňová Libuše CZ 6 02:37.4 17:37.4 13
26 11792 Andersson Linda SE 6 02:53.3 17:53.3 12
27 10560 Hrubá Zuzana CZ 6 03:45.1 18:45.1 11
28 11396 Kleinschmidt Caro DE 6 04:37.4 19:37.4 5
29 10571 Hrubá Karolína CZ 5 02:07.1 20:07.1 24
30 10142 Vaculčiaková Jana SK 5 03:26.2 21:26.2 19
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Men – Muži
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 13:30 Heat: 1
Gold: 12
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 11583 Hartmann Frank DE 12 02:14.8 02:14.8 5
2 11825 Filo Eduard SK 12 03:36.9 03:36.9 10
3 10032 Polzer Robert AT 11 02:56.3 05:56.3 20
4 10340 Hezel Gerhard DE 11 03:14.5 06:14.5 2
5 11770 Steiger Jean-Pierre CH 11 03:43.2 06:43.2 7
6 12375 Urmann Mathias CZ 11 04:22.0 07:22.0 9
7 12540 Karlsson Ken SE 10 01:46.9 07:46.9 21
8 11253 Mehlhorn Dirk DE 10 01:54.4 07:54.4 6
9 10395 Deinhofer Leo AT 10 02:15.2 08:15.2 14
10 11517 Küffer Feri SK 10 02:17.5 08:17.5 24
11 11132 Večeřa Josef CZ 10 03:39.9 09:39.9 13
12 11308 Pelka Richard CZ 10 03:59.4 09:59.4 12
13 10637 Sax Joachim FR 10 04:12.7 10:12.7 29
14 10010 Dunovský Jirka CZ 9 02:16.3 11:16.3 28
15 10285 Santos Prause Maximilian DE 9 02:27.8 11:27.8 22
16 11407 Kleinschmidt Uwe DE 9 02:46.3 11:46.3 15
17 11231 Heydrich Leon DE 9 03:01.2 12:01.2 16
18 12551 Kroon-Eriksson Mattias SE 8 01:28.4 13:28.4 18
19 10978 Hink Frenk NL 8 02:12.0 14:12.0 30
20 12837 Kavalír Jan CZ 8 02:32.8 14:32.8 11
21 11539 Michalski Przemysław PL 8 02:33.9 14:33.9 23
22 12210 Toms Bohumil CZ 8 04:08.4 16:08.4 8
23 12111 Kaňa 3. Richard SK 8 04:45.5 16:45.5 19
24 11814 Karlsson Peter SE 7 02:28.5 17:28.5 1
25 12155 Kuruc Mateusz PL 8 05:36.4 17:36.4 27
26 11275 Świerk Zbigniew PL 7 03:08.0 18:08.0 25
27 10703 Mauri Vittorio IT 6 02:20.4 20:20.4 4
28 10263 Slívka Jiří CZ 6 02:38.1 20:38.1 17
29 10857 Marti Werner CH 6 02:43.3 20:43.3 26
30 10890 Bürgisser René CH 4 03:04.3 27:04.3 3
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: National Team – Národní týmy
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 13:45 Heat: 1
Gold: 19
Rnk Team Name Cou Members Gld Time Pen Adv Total Clm
1 AUSTRIA AT 18 14:02.6 17:02.6 18
2 Slovakia SK 17 15:13.4 21:13.4 7
3 Czech Republic CZ 17 15:46.9 21:46.9 27
4 Finland FI 16 15:59.7 24:59.7 21
5 Team Sweden SE 15 15:19.7 27:19.7 10
6 Switzerland CH 15 15:44.2 27:44.2 15
7 Italy IT 14 15:59.5 30:59.5 1
8 The Netherlands NL 13 14:30.8 32:30.8 4
9 POLSKA PL 13 16:42.1 2 36:42.1 13
10 GERMANY DE 10 14:12.1 41:12.1 30
11 France FR 9 16:15.8 46:15.8 24
dis United Kingdom UK 12 16:59.3 00:00.0 16
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: V. I. P. Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 14:15 Heat: 1
Gold: 6
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 10010 Dunovský Jirka CZ 6 01:57.7 01:57.7 5
2 12320 Fürst Jiří CZ 6 02:42.4 02:42.4 17
3 11341 Petřina Vladimír CZ 6 02:45.7 02:45.7 4
4 12749 Jansa Vilém CZ 5 02:43.5 05:43.5 16
5 10208 Possum Tom CZ 4 02:58.0 08:58.0 8
6 12727 Růžička Václav CZ 5 06:37.4 09:37.4 6
7 13123 Bašta Jan CZ 3 01:21.9 10:21.9 7
8 13134 Baštová Lenka CZ 4 05:00.9 11:00.9 12
9 12793 Kupa Oldřich CZ 5 08:20.7 11:20.7 9
10 13112 Tobolová Běla CZ 5 09:10.6 12:10.6 2
11 13090 Černý Luba CZ 3 03:55.9 12:55.9 19
12 13046 Veselovský František CZ 3 04:20.3 13:20.3 13
13 13035 Dunovská Štěpánka CZ 2 01:36.0 13:36.0 18
14 12804 Šírl Pavel CZ 4 10:50.0 16:50.0 1
15 12210 Toms Bohumil CZ 6 17:29.0 17:29.0 10
16 13101 Chmelíček Libor CZ 3 08:56.2 17:56.2 3
17 13057 Michálková Jaroslava CZ 5 17:07.7 20:07.7 11
18 13079 Hlávka Jindřich CZ 5 17:26.0 20:26.0 14
19 13068 Havlíček Tomáš CZ 1 06:26.9 21:26.9 15
RESULT SHEET – Výsledková listina
Category: Champion of champions – Mistři mistrů
Round: final
Starting Time: 2020-srp-22 14:45 Heat: 1
Gold: 12
Rnk Number Last Name First Name Cou Gld Time Pen Adv Total Clm
1 12540 Karlsson Ken SE 12 01:47.8 01:47.8 6
2 10395 Deinhofer Leo AT 11 01:55.1 04:55.1 21
3 11253 Mehlhorn Dirk DE 11 01:57.9 04:57.9 8
4 10703 Mauri Vittorio IT 11 02:44.9 05:44.9 13
5 12386 Blažek Patrik SK 10 02:33.6 08:33.6 18
6 12760 Dunovská Kateřina CZ 10 02:52.5 08:52.5 10
7 12166 Ťažký Henrich SK 10 02:54.0 08:54.0 2
8 10428 Van Diggelen Esther NL 9 02:16.0 11:16.0 19
9 10879 Lüdi Marlise CH 9 03:07.6 12:07.6 14
10 12551 Kroon-Eriksson Mattias SE 8 01:47.7 13:47.7 5
11 10439 Sosef Sam NL 7 02:09.0 17:09.0 20
12 11055 Wasilewicz Tadeusz PL 7 02:28.7 17:28.7 16
13 12089 Kaňa II. Richard SK 7 02:49.6 17:49.6 7
14 11550 Thibaud Cecile FR 7 03:27.0 18:27.0 12
15 12485 Keränen Veikko FI 6 01:25.8 19:25.8 3
16 12529 Kalander-Karlsson Ulla SE 5 02:03.2 23:03.2 4
17 11242 Mehlhorn Pit DE 5 02:19.5 23:19.5 1
18 12265 Štědrá Veronika CZ 5 02:33.2 23:33.2 17
19 11022 Touru Marko FI 4 01:38.7 25:38.7 15
20 11583 Hartmann Frank DE 3 01:38.6 28:38.6 9
dis 12958 Hrala František CZ 0 15:00.0 00:00.0 11
Příspěvek byl publikován v rubrice Kultura, Nový Knín, Reportáže, Tělovýchova a sport, Zprávy se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Finále Mistrovství světa v rýžování zlata: všechny medaile národních týmů zůstaly doma v Rakousku-Uhersku

Zde je možno zanechat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.